TAISYKLĖS IR SĄLYGOS


GerosNaujienos.lt tinklalapio taisyklės ir sąlygos


Internetinis naujienų portalas, viešai prieinamas adresu
www.gerosnaujienos.lt (toliau – GerosNaujienos.lt), nuosavybės teise priklauso MB „Loris.lt“.

Naudodamiesi GerosNaujienos.lt tinklalapiu ir jo teikiamomis paslaugomis, jūs sutinkate su GerosNaujienos.lt taisyklėmis ir sąlygomis. Jeigu nesutinkate su žemiau nurodytomis tinklalapio taisyklėmis ir sąlygomis, prašome nesilankyti GerosNaujienos.lt tinklalapyje. GerosNaujienos.lt pasilieka teisę keisti ir papildyti tinklalapio taisykles ir sąlygas be išankstinio įspėjimo.

GerosNaujienos.lt tinklalapio autorinės teisės


GerosNaujienos.lt tinklalapyje skelbiamą informaciją ir vaizdinę medžiagą griežtai draudžiama skelbti, naudoti ir platinti kituose internetiniuose tinklalapiuose, svetainėse ar kitose vietose (taip pat ir realioje erdvėje) be GerosNaujienos.lt tinklalapio sutikimo. Turėdami sutikimą ir naudodami GerosNaujienos.lt tinklalapio informaciją, privalote nurodyti GerosNaujienos.lt tinklalapį, kaip šaltinį, ir pateikti aktyvią internetinę nuorodą į jį. Pažeisti šias taisykles, keisti ir koreguoti GerosNaujienos.lt tinklalapyje esančią informaciją ir vaizdinę medžiagą bei ją parduoti ir naudoti komerciniais tikslais griežtai draudžiama.

Draudimai


GerosNaujienos.lt tinklalapyje draudžiama rašyti neteisėto turinio, įžeidžiančio, rasistinio, religinio, grasinančio, reklaminio, pažeidžiančio asmens teises komentarus. Aptikus GerosNaujienos.lt tinklalapyje nurodyto turinio komentarus, GerosNaujienos.lt turi teisę juos pašalinti. GerosNaujienos.lt tinklalapyje draudžiama pateikti medžiagą, užkrėstą kompiuterinėmis kenkėjiškomis programomis, pateikti reklamines nuorodas be GerosNaujienos.lt tinklalapio sutikimo, siųsti nepageidautinus (reklaminius) e. laiškus (angl. spam). GerosNaujienos.lt tinklalapyje siunčiant el. laišką draudžiama nurodyti neteisingą ar suklastotą e. pašto adresą, apsimesti kitu asmeniu, pateikti kito asmens duomenis ir atlikti kitus neteisėtus veiksmus.


Atsakomybės atsisakymas


GerosNaujienos.lt tinklalapis gali talpinti reklaminius skydelius. Tokiu atveju mes iš dalies bendradarbiaujame su reklamuojamo tinklalapio valdytojais, reklamuodami jų paslaugas savo tinklalapyje. Paspaudę reklaminį skydelį, būsite nukreipti į reklamuojamą internetinį tinklalapį ir jums bus taikomos to tinklalapio taisyklės.


Visuomet siekiame, kad tinklalapyje pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau negalime užtikrinti absoliutaus tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta šiame tinklalapyje, pasekmes.


Vartotojų privatumas


GerosNaujienos.lt gerbia tinklalapio vartotojų privatumą ir užtikrina, kad asmeninė informacija (vardas, e. pašto adresas), kurią vartotojas pateiks rašydamas laišką GerosNaujienos.lt tinklalapiui ar užsiprenumeruodamas naujienlaiškį, bus laikoma paslaptyje, nebus perduota trečiosioms šalims ir ja su niekuo nebus dalijamasi.