2020-04-24

Policijos pareigūnas darė asmenukes su savo K9

65

Policijos pareigūnas Andre Cloyd ir jo šuo Zigi kartu pozavo oro uoste darydami asmenukes, kai netoliese vienas keliautojas juos įamžino drauge.

Gina Anzaldua Stevenson paskelbė savo padarytas nuotraukas „Dogspotting Society“ „Facebook“ grupėje, nes jai pasirodė labai miela, kad pareigūnas padaręs asmenukes su savo šunimi, sustojo ir savo ištikimajam partneriui K9 parodė kiekvieną padarytą asmenukę.

„NBC 5“ susisiekė su pareigūnu A. Cloyd ir paprašė papasakoti daugiau apie šią „asmenukių istoriją“. Pareigūnas pasakojo, kad viskas prasidėjo nuo susirašinėjimo su savo šeimos nariais.

Cloyd yra vienintelis šeimos narys, kuris gyvena Šiaurės Teksase. Tądien jo mama iš darbo atsiuntė jam savo asmenukę ir žinutę, kurioje linkėjo visiems darbingos dienos. Tuo metu jis buvo pakeliui į darbą, todėl nusprendė nusiųsti jai nuotrauką, kai atvyks į darbą. Kai Cloyd išsitraukė savo telefoną, jis nė nenumanė, kad kas nors juos taip pat nufotografuos. Tačiau jis visai nesupyko, kai minėta moteris nuotraukomis pasidalijo internete ir galiausiai ši smagi žinia jį pasiekė.

K9
@ Gina Anzaldua Stevenson
K9
@ Gina Anzaldua Stevenson
K9
@ Gina Anzaldua Stevenson
  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose