ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Dustin ir Caren Moore
2020-05-19

Visas lėktuvas sveikino naujuosius tėvelius, kurie įsivaikino dukrelę

Tai buvo skrydis, kurio Dastinas ir Karena Mūrai (Dustin ir Caren Moore) niekuomet nepamirš. Kolorade Mūrai įsėdo į „Southwest Airines“ lėktuvą, kuris turėjo skristi į Kaliforniją. Namo jie skrido su savo ką tik įsivaikintu kūdikiu – vos aštuonių dienų dukrele.

Mūrai savo istoriją šiek apie papasakojo skrydžio palydovei ir neilgai trukus apie tai žinojo visas lėktuvas. Kitas skrydžio palydovas per mikrofoną paskelbė, kad Mūrai, kurie vaikelio susilaukti bandė jau devynerius metus, skrido lėktuvu namo su savo naujuoju kūdikiu.

Akimirksniu visas lėktuvas ėmė ploti ir sveikinti naująją šeimyną. Skrydžių palydovai išdalino keleiviams servetėlės, kad jie galėtų ant jų parašyti naujiesiems tėveliams skirtus padrąsinamuosius žodžius ir patarimus. Tuomet lėktuvo keleiviai vieni po kitų ėjo prie šeimynos apdovanodami juos nuoširdžiais sveikinimais ir gražiais žodžiais. Šeimyna buvo tiesiog priblokšta. Lėktuvą Mūrai paliko turėdami bene 60 servetėlių su geriausiais linkėjimais.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian