ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Roseville Cab taksi
2020-05-12

Taksi vairuotojas apsaugojo keleivę nuo 25 000 USD apgaulės

Kai Šiaurinės Kalifornijos taksi vairuotojas suprato, kad jo 92 metų amžiaus keleivė neužilgo taps apgaulės auka, jis sugalvojo planą, kaip galėtų ją apsaugoti.

„Roseville Cab“ savininkas Raj Singh keleivę pasitiko prie jos namų. Jam buvo nurodyta nuvežti ją iki banko. Važiuodama moteris vairuotojui papasakojo, kad ji sulaukė skambučio iš žmogaus, prisistačiusio IRS atstovu, kuris pranešė, kad ji yra skolinga 25 000 USD, todėl ji važiavo į banką tam, kad galėtų išsiimti tokią pinigų sumą.

Taksi vairuotojas Singh akimirksniu suprato, kad į ją nusitaikė sukčiai ir ji netrukus taps apgaulės auka, tačiau moteris juo nepatikėjo. Singh pasiūlė nuvykti į Roseville policijos nuovadą, kur policijos pareigūnai galėtų jai daugiau papasakoti apie šią apgaulę. Moteris sutiko ir pabendravusi su policijos pareigūnu suprato, kad jai skambino ne iš IRS. Galiausiai Singh parvežė moterį atgal į jos namus, o pinigai liko saugūs jos banko sąskaitoje.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian