Deimjanas ir Lanningas
2020-05-04

Sužinojęs, kad jo mokiniui reikia inksto, mokytojas ėmėsi veiksmų, kad tai įvyktų

Finn Lanning labai nustebo, kai vienas iš jo mokinių – „protingas ir šmaikštus“ 12 metų Deimjanas prieš Padėkos dieną 2018 m. atėjo pas jį ir pasakė, jog po atostogų jis nebegrįš.

Deimjanas pasakė savo matematikos ir gamtos mokslų mokytojui Lanning, dirbančiam Auroroje (Koloradas), kad jis serga autoimunine liga, kuri paveikia jo inkstus. Berniukas augo globos namuose, bet dėl sveikatos poreikių juose buvo sunku rasti jam tinkamą vietą, todėl berniukui teko persikelti į ligoninę.

Sužinojęs, kad Deimjanui reikia inksto transplantacijos, Lanning buvo priblokštas, tačiau dėl  pastovios gyvenamosios vietos neturėjimo jis negalėjo būti įtrauktas į donorų sąrašus. Jis greitai užpildė dokumentus dėl Deimjano įsivaikinimo ir 2019 m. kovo mėn. tapo berniuko globėju.

Deimjanas buvo įtrauktas į donorų sąrašus ir po trijų mėnesių jam buvo sėkmingai persodintas inkstas. Deimjenas sakė, kad gyvenant ligoninėje po kurio laiko prarandi viltį, tačiau dabar jis gali įsikurti savo namuose, eiti į mokyklą, susirasti draugų ir gyventi normalų gyvenimą.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose