ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Suns nuotrauka
2020-06-20

Moteris pamatė savo dingusį augintinį ant alaus skardinės

Moteris, kurios šiuo dingo prieš trejus metus, buvo priblokšta, kai ant alaus skardinės pamatė savo dingusio šuniuko nuotrauką.

2017 m. Monica Mathis kalytė Hazel pabėgo iš Ajovoje esančių jų namų. Mathis, kuri dabar gyveno Minesotoje, neseniai naršydama „Facebook“ socialiniame tinkle aptiko straipsnį apie „Motorworks Brewing“ alaus daryklą, esančią Manatee apygardoje, Floridos valstijoje. Ji vietos šunų, kuriuos galima globoti pasiimant iš prieglaudos, nuotraukas deda ant alaus skardinių.

Suo ant skardines

Mathis pasakojo, kad pamačiusi ant alaus skardinės nuotrauką su šunimi, kuris buvo neįtikėtinai panašus į jos prieš trejus metus pabėgusią kalytę, buvo tiesiog priblokšta. Ji susisiekė su Manatee apygardos Gyvūnų tarnyba, kurios atstovai apžiūrėjo kalytę ir rado mikroschemą su jos adresu – tai buvo senieji Mathis namai Ajovoje. Hazel buvo nuskraidinta į Minesotą ir šiuo metu vėl gyvena su savo šeimininke.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian