ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Debra McKenna
2020-04-29

Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje

Niekas negali paaiškinti, kaip prieš 47 metus Meino valstijoje (JAV) pamestas klasės žiedas buvo rastas Suomijoje, tačiau šiandien jis jo savininkei Debra McKenna reiškia dar daugiau.

Žiedas priklausė jos vidurinės mokyklos laikų mylimajam Šonui. Jis padovanojo jai šį žiedą dar 1973 m., kai įstojo į koledžą, bet neužilgo Debra jį pametė apsipirkimo metu.

Laikui bėgant Debra pamiršo apie žiedą, tačiau Šonas to nepamiršo. 1977 m. jie susituokė ir kartu gyvenimo iki 2017 m., kai Šonas mirė nuo vėžio.

Debra McKenna
@ Troy R. Bennett (BDN)
Debra McKenna ziedas
@ Troy R. Bennett (BDN)

Prieš kelis mėnesius Suomijoje esančiame Kaarina parke vyras metalo detektoriumi maždaug 20 cm gylyje purve rado žiedą su mėlynu akmeniu. Jame buvo išgraviruota „Morzės vidurinė mokykla“, „1973“ ir „S.M.“ inicialai. Jis pranešė mokyklos absolventų asociacijai ir buvo nustatyta, kad žiedas priklauso Šonui McKennai. Kai jo našlė sužinojo, kad rastas seniai jos pamestas žiedas, priklausęs jos mylimajam, ji negalėjo sutvardyti ašarų.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian