ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Irene Snyder
2020-06-15

98 metų skautė pardavinėja sausainius net nuo 1932 m.

Jei kada nors skautės nuspręstų sukurti ženklelį, skirtą „Atsidavimui“, ant jo neabejotinai turėtų būti Ronnie Backenstoe nuotrauka.

98 m. amžiaus R. Backenstoe skaute tapo 1932 m., būdama 10 metų. Nuo to laiko ji liko ištikima skaučių judėjimo nare.

Jau 88 metus Wernersville mieste Pensilvanijoje gyvenanti moteris pardavinėja sausainius – kaip skaučių narė ir lyderė – ir vis dar aktyviai dalyvauja vietinių skaučių veikloje.

Skautės neseniai aplankė ponią R. Backenstoe pensionate, kur jos atidarė parduotuvėlę ir vietiniams gyventojams pardavinėjo sausainius. Žinoma, šiandien viskas yra kitaip nei 1932 m., kuomet buvo tik trijų rūšių sausainiai ir kiekviena sausainių dėžutė kainavo 15 centų.

Backenstoe iki šiol mėgaujasi pardavinėdama sausainius kartu su savo skautėmis ir teigė, kad ją, tokią kokia ji yra šiandien, suformavo buvimas skaute. Jos teigimu skaučių judėjimas moko mergaites kaip reikia teisingai gyventi ir yra neatsiejama jos gyvenimo dalimi.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian