ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

3D miestelis Meksikoje
2020-03-03

Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė

13

Netrukus 50 šeimų Meksikos Tabasko valstijoje turės savo namus, pritaikytus jų poreikiams dėka 3D spausdinimo technologijos.

San Franciske įsikūrusi ne pelno organizacija „New Story“ siekia išspręsti benamių žmonių klausimą visame pasaulyje ir paversti nuosavą būstą įperkamu.

Ši organizacija susivienijo su „Icon“ statybos technologijų kompanija Ostine tam, kad Tabasko kaimo vietovėje 3D spausdinimo technologijos pagalba pastatytų 50 namų. Ir tai bus pirmoji pasaulyje vien tik 3D technologijos dėka atspausdinta gyvenvietė.

Kiekvienas pastatas bus 500 kvadratinių metų su dviem miegamaisiais, virtuve, vonios kambariu ir svetaine. Šie namai taip pat galės atlaikyti ir žemės drebėjimus.

„Icon“ kompanijos įkūrėjas ir generalinis direktorius Jason Ballard teigė, kad 3D spausdinimas per pusę sumažina laiko sąnaudas ir išlaidas, susijusias su tradicinėmis statybomis, ir yra draugiškesnis aplinkai.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian