ANT BANGOS: Kasmet šis pingvinas nuplaukia 8000 kilometrų, kad susitiktų su žmogumi, kuris išgelbėjo jam gyvybę Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meino valstijoje seniai pamestas klasės žiedas surastas Suomijoje Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Meksikoje kuriama pirmoji 3D atspausdinta gyvenvietė Skaityti daugiau

ANT BANGOS: Nikola Tesla kartą išleido 2000 USD, kad padėtų sužeistam balandžiui Skaityti daugiau

Bananas priklijuotas lipnia juosta
2020-05-04

Lipnia juosta prie sienos priklijuotas bananas meno parodoje Majamyje parduotas už 120 000 USD

11

Majami Byče vykusioje „Art Basel“ parodoje menininkas už 120 000 USD pardavė prie sienos lipnia juosta priklijuotą bananą.

Italų menininkas Maurizio Cattelan savo meno kūrinį pavadino „Comedian“ („Komikas“), o anot „Art Basel“, jis parodos metu pardavė dvi iš trijų jo versijų.

Kaip teigiama Paryžiaus meno galerijos „Galerie Perrotin“ pranešime spaudai, menininkas pirmą kartą šią idėją sugalvojo prieš metus.

Pranešime spaudai rašoma: „Tuo metu Cattelan galvojo apie skulptūrą, kurios forma buvo kaip bananas. Kaskart, kai jis keliaudavo, jis atsiveždavo su savimi bananą ir pakabindavo jį savo viešbučio kambaryje, kad galėtų atrasti įkvėpimo. Jis sukūrė keletą modelių: pirmąjį – iš kaučiuko, antrąjį – iš bronzos ir trečiąjį – iš dažytos bronzos, tačiau galiausiai grįžo prie pirminės tikro banano idėjos.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian