2020-07-02

Zoologijos sodas pasidalino drauge žaidžiančių orangutanų ir ūdrų nuotraukomis

Belgijos „Pairi Daiza“ zoologijos sodas pasidalino neįtikėtinai mielomis ir jaudinančiomis draugiškai žaidžiančių orangutanų ir ūdrų nuotraukomis.

Šiame zoologijos sode gyvūnai gyvena ne atskiruose aptvaruose, kur jie būtų atskirti vieni nuo kitų, o priešingai – kartu. Tai yra dalis zoologijos sodo taikomos programos, sukurtos tam, jog išlaikytų tinkamas primatų gerovei užtikrinti skirtas sąlygas.

Orangutanai
@ Pairi Daiza NL

Zoologijos sodo atstovas Mathieu Goedefroy teigė, kad orangutanai „turi būti linksminami, užimami, jiems turi būti iškeliami iššūkiai ir visą laiką jie turi būti užimti psichologiškai, emociškai bei fiziškai“.

Orangutangiukas
@ Pairi Daiza NL

Nedidukės ūdros gyvena upėje, tekančioje per aptvarą, kuriame gyvena orangutanų šeima, sudaryta iš tėvo Ujian (24 m.), motinos Sari (15 m.) ir jų sūnaus Berani (3 m.).

Orangutangiukas ir udra zaidzia
@ Pairi Daiza NL

M. Goedefroy teigimu, ūdros labai mėgsta išlipti iš vandens orangutanų gyvenamojoje vietoje ir žaisti su savo dideliais gauruotais draugais. Tokiu būdu abiem gyvūnų rūšims gyvenimas tampa smagesnis ir įdomesnis bei rodo, kad šis eksperimentas yra sėkmingas.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose