Baltarusija
2020-09-15

Susipažinkite su Baltarusija – priglaustas mielas žvairas katinas

67

Siūlome jums susipažinti su Baltarusija (Belarus) – labai mielu žvairu katinu, kuris rado savo namus Kalifornijoje gyvenančioje šeimoje.

Kai 2018 m. Rachel Krall San Francisko Gyvūnų globos ir kontrolės centre pirmą kartą pamatė Baltarusiją, ji teigė, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Kadangi tiek daug žmonių norėjo auginti Baltarusiją, daugelis prašė, kad R. Krall šiam katinui sukurtų „Instagram“ paskyrą. Ji tai padarė ir dabar šio katino gyvenimo akimirkos yra pasiekiamos visam pasauliui.

Kate Baltarusija
@ my_boy_belarus

Baltarusija garsėja savo išskirtine išvaizda, tačiau jo neįprasta išvaizda netrukdo jam būti populiariu ir visų mylimu. Krall pasakojo: „Mes kalbėjomės su keliais veterinarais, kurie paaiškino, kad tai vadinama strabizmu, sukeliamu dėl šiek tiek nevienodos skirtingose akies pusėse esančių raumenų įtampos, tačiau tai netrukdo gyvūnui gerai matyti; neaišku ar tai  nulemta genetikos, ar senos traumos.“

Baltarusija katinas
@ my_boy_belarus

Krall taip pat pradėjo pardavinėti Baltarusijos prekes tam, kad surinktų lėšų gyvūnų prieglaudoms. Ji teigė: „Mes „Instagram“ puslapyje gaudavome daugybę užklausų apie prekes ir žmonės tikėjosi gauti prekių su Baltarusijos snukučio atvaizdu.“

Taigi, „Bonfire“ platformoje ji atidarė parduotuvę, kurioje prekiauja marškinėliais ir sportiniais medvilniniais megztiniais.

Moteris sakė, kad 100% paaukojama viso rajono gyvūnų prieglaudoms. Jie dirba išvien su anksčiau Baltarusijai namais buvusia prieglauda ir „Cat Town“, esančia Oklande. Praėjusiais metais gyvūnų prieglaudoms jie paaukojo net 6 000 USD, tačiau šiemet, jos teigimu, jiems turėtų pavykti surinkti daugiau, nes žiniasklaidos dėka Baltarusija labai sparčiai išpopuliarėjo.

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose