2020-10-07

Orangutanas ištiesė pagalbos ranką žmogui, kuris buvo gyvačių pilname vandenyje

Fotografas iš Indonezijos užfiksavo širdį veriančią akimirką, kai orangutanas ištiesia pagalbos ranką vyrui, kuris stengiasi apsaugoti orangutanus, vydamas gyvates iš saugomos teritorijos, kurioje jie gyvena.

Mėgėjas fotografas Anil Prabhakar su draugais keliavo Borneo, kai visiškai netikėtai pastebėjo labai jaudinančią akimirką. Vėliau jis sužinojo, kad vandenyje buvęs vyras buvo Borneo orangutanų išsaugojimo fondo – ne pelno siekiančios organizacijos, kurios pagrindinis tikslas yra apsaugoti šią rūšį, darbuotojas.

Šis vyras iki krūtinės buvo įbridęs į purviną upę ir bandė iš orangutanų teritorijos pašalinti gyvates, kai visai netikėtai jam į pagalbą atkeliavo jo „draugas“.

Orangutanas isgelbeja zmogu
@ Anil T Prabhakar (@anil_t_prabhakar)

Prabhakar teigė: „Mačiau, kaip orangutanas priėjo labai arti ir ištiesė jam savo ranką.“ Jis taip pat pasakojo, kad vyrui buvo sunku judėti purviname vandenyje ir jo teigimu, „atrodė, tarsi orangutanas klaustų vyro: – ar galiu tau padėti?“

Prabhakar atskleidė, kad vandenyje buvęs vyras atsisakė orangutano jam ištiestos rankos. Kai jis buvo paklaustas, kodėl, jis atsakė, kad „jie yra visiškai laukiniai ir mes nežinome, kaip jie reaguos.“

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose