2020-12-02

Balandis, kuris negali skraidyti, susidraugavo su čihuahua, kuris negali vaikščioti

Susipažinkite su balandžiu Hermanu ir čihuahua Lundy!

Balandis ir cihuahua
@ The Mia Foundation

Neįtikėtinas duetas susitiko per Ročesteryje (Niujorke) įsikūrusią „Mia Foundation“ gelbėjimo organizaciją, kuri reabilituoja apsigimusius ir fizines deformacijas turinčius gyvūnus.

Balandis ir cihuahua zaidzia
@ The Mia Foundation

Hermanas daugiau nei prieš metus patyrė neurologinių pažeidimų, todėl negali skraidyti, o neseniai gimęs šunelis Lundy negali valdyti savo užpakalinių kojų. Tačiau būdami vienas šalia kito jie atrodo tarsi neišskiriama šeima.

Hermanas buvo rastas daugiau nei prieš metus automobilių stovėjimo aikštelėje, kur tris dienas nejudėdamas sėdėjo ant šaligatvio. Galiausiai gelbėtojai suprato, kad vargšas balandis negali skristi.

Balandis ir suo
@ The Mia Foundation

Pietų Karolinos veisėjai perdavė Lundy „Mia Foundation“ gyvūnų gelbėjimo organizacijai, nes šunelis negalėjo judinti užpakalinių kojų (tai vadinama plaukiko sindromu).

Balandis ir suo yra draugai
@ The Mia Foundation

Nepelno siekiančios organizacijos įkūrėja Sue Rogers pasakojo, kad vos tik ji padėjo šiuos gyvūnus vieną šalia kito, jie iš karto vienas prie kito prisiglaudė. Tikėtina, kad Hermanas visą savo likusį gyvenimą bus prižiūrimas S. Rogers. Tačiau jei kas nors nuspręs priglausti Lundy, reikia tikėtis, kad jie kartu priglaus ir Hermaną!

  • Jei PATIKO, pasidalinkite socialiniuose tinkluose